У Сумах будинок розсипається на цеглини

Мешканці будинку 9/2 на вулиці Івана Кавалерідзе (колишня 9 січня) змушені зустрічати зиму в холоднечі та сирості. Працівники обслуговуючої компанії “Коменерго” близько двох років тому очищали дах під’їзду від сміття, але “перестаралися” – зламали стічну трубу. Відтоді у будівлі почалися проблеми – вогкість, цвіль, стіна руйнується.

“Вони зняли рештки старого рубероїду, повиносили бруд, пісок, усю рослинність, яка тут у нас була. Влітку ми почали звертати увагу на те, що мокріє стіна в дощі, але не придали цьому значення. Коли настала зима, мороз, відлига, почали відпадати шматки цегли “, – розповідає Ірина.

За словами Людмили, працівники ЖЕКу згребли все разом із уклоном, і тепер вода біжить у будинок. Жінка мешкає на першому поверсі, найбільше від потопів страждає саме її квартира. Тут сиро і вогко. Вся вода, яка мала стікати водостічною трубою, потрапляє до її житла. Найгірше ж те, що усім цим дихає маленька дитина сумчанки.

“Я переживаю за дитину через сирість, тим більше, на весну там вже буде грибок. Для дитини це, звичайно, дуже шкідливо “, – скаржиться Людмила.

У ЖЕКу пообіцяли розібратися із проблемою найближчим часом.

Джерело:http://sts.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах