У Сумах будинок тріснув на чотири частини

Будинок на вул. Герасима Кондратьєва 165/13, що у військовому містечку, розвалюється на очах. Тріщини по всій будівлі – від фундаменту до даху, та цегла, що почала відвалюватися і падати з висоти донизу, лякають не тільки мешканців триповерхівки, а й перехожих.

“Тріщини стають ширшими. У певний момент ця будівля просто зруйнується, і потім будуть великі проблеми. Будинок тріснув на чотири частини, тобто ліва сторона, права і рівно по середині. Добре видно, що цегла вивалюється. Тут навіть ходити небезпечно “, – розповів занепокоєний станом будинку Дмитро Нікітін.

Поки що єдиний матеріал, яким підтримують фасад, – це монтажна піна. Тріщини – не тільки ззовні, а й по всьому будинку всередині. Щілини утворилися на кухні, кімнатах та коридорах. За словами жителів, вони чують, як рвуться шпалери від стін, що розходяться.

Аварійний стан будинку, якому вже не один десяток років, щодня лише погіршується, і сумчани змушені жити у постійних ремонтах. Люди бояться, що дім обвалиться, а вони можуть залишитися без даху над головою.

Джерело: http://sts.sumy.ua/

Поділитися в соціальних мережах