Через опалення в Сумах зросла кількість аварій на тепломережах

Міський голова Сум Олександр Лисенко сьогодні, 24 жовтня, під час апаратної наради поцікався тим, наскільки успішно обслуговуючі організації завершили підключення помешкань сумчан до тепла.

Директор департаменту інфраструктури міста Григорій Яременко доповів, що фактично 100 % житлового фонду з теплоносієм. Проте, у той період, коли тривало підключення житлових будинків до опалення, збільшилася кількість поривів на тепломережах. Завдяки вчасному реагуванню та їх оперативній ліквідації, вступити в опалювальний сезон вдалося без проблем. Нині ця робота також продовжується, адже час від часу також трапляються пориви, але фахівці ліквідують їх в день подачі заявки, або ж, у крайньому випадку, на наступний.

Заступник директора останнього підприємства Надія Покутня повідомила, що вже сьогодні має стабілізуватися гідравлічний та температурний режим в теплових мережах на територіях обслуговування їхнього підприємства та Дирекції «Котельня Північного промвузла».

Начальник відділу освіти і науки Антоніна Данильченко зазначила, що всі школи міста та дитячі садочки на разі з опаленням і проблем з їх підключенням не виникало жодних.

Поділитися в соціальних мережах