У Сумах чверть тролейбусних ліній потребують заміни

Протяжність контактної мережі у м. Суми – понад 103 км. За оцінкою  експертів ДП «Київська державна регіональна технічна інспекція міського електротранспорту», 27 км тролеї потребують заміни, з них 7 км – вже зовсім не придатні до експлуатації.

«На сьогодні найбільш небезпечні та аварійні ділянки в обласному центрі  – це Покровська площа, Білопільський шлях, вулиці Іллінська, Петропавлівська, Роменська, Хіммістечко та контактна мережа у напрямку завода «Хімпром. Щойно у підприємства з’являються вільні кошти, вони відразу направляються на ремонт тролеї, адже ми всі прекрасно розуміємо, що це – головна «артерія» комунального електротранспорту», – зазначає директор КП СМР «Електроавтотранс» Віталій ОДНОРОГ.

З 10 жовтня поточного року фахівці енергослужби підприємства вже замінили 700 м контактного проводу МФ – 85 м кв. у центральній частині міста. «Робота ведеться у нічний час, починаємо опівночі та маємо встигнути до виїзду тролейбусів на лінію. Погодні умови сприяють, а тому плануємо завершити часткову заміну контактного проводу на ділянці Покровська площа – універмаг «Київ» до кінця поточного тижня», – говорить головний енергетик КП СМР «Електроавтотранс», начальник СЕГ Любов КЛЮЄВА.

З початку 2018 року ремонтні бригади підприємства провели заміну зношених тролетримачів, відремонтували або (за потреби) замінили на нові східні вузли, в особливо небезпечних місцях був замінений підвісний трос. Попереду (до кінця року) – заміна щонайменше 10 аварійних опор.

Поділитися в соціальних мережах