Мерія Сум демонтувала три кіоски

Комісія з питань звільнення земельних ділянок від незаконно встановлених тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності демонтувала ще три незаконні об’єкти.

Відповідні роботи проведено на вул. Білопільський шлях (тимчасова споруда синьо-білого кольору), пр-т М. Лушпи (тимчасова споруда зелено-жовтого кольору) та вул. Роменській (тимчасова споруда синьо-білого кольору). КП «Міськсвітло» провело відключення тимчасових споруд від електромереж. Управління патрульної поліції у м. Суми забезпечило громадський порядок при виконанні робіт. ТОВ «СНД-АВТОТРАНС» провело демонтаж тимчасових споруд та їх вивезення на територію КП «Сумижилкомсервіс» (вул. Промислова).

У відповідності до пункту 2.11 рішення міської ради від 25 липня 2012 року № 1668-МР (зі змінами) демонтовані ТС повертаються власнику після надання відповідних документів, які засвідчують право власності та після оплати до міського бюджету робіт із відключення від інженерних мереж, робіт з демонтажу, перевезення, розвантаження та зберігання ТС, згідно з розрахунками, наданими суб’єктами господарювання, що були задіяні в демонтажі.

З приводу повернення вищевказаних тимчасових споруд господарям необхідно звернутися до управління архітектури та містобудування.

img_1356

img_1374

Поділитися в соціальних мережах