У Сумах демонтують 13 зупинок

Сьогодні, 20 червня, на сесії Сумської міськради 29 депутатів підтримали рішення про припинення дії договорів оренди зупинок підприємствами м. Сум. Таке рішення було прийнято, грунтуючись на змінах у законі, в яких передбачено, що на зупинках громадського транспорту заборонено встановлювати споруди для продажу продовольчих товарів.

Нагадаємо, 1,5 року тому в громадських місцях намагалися встановити зупинки без дозволів. Тоді створили комісію для розробки дизайну зупинок і позначення місць для їх установки.

Депутат міськради Олексій Рябенков запропонував: перш ніж приймати рішення прο демонтаж, необхідно спочатку затвердити схему розміщення нових зупинок. На що перший заступник мера Володимир Войтенко спробував переконати присутніх, що на місці демонтованих зупинок незабаром з’являться нові, більш сучасні павільйони. «Гроші, наскільки я знаю, уже виділені в департаменті інфраструктури, і проекти на всі ці зупинки вже готові. Зараз є дещо негативний досвід установки зупинок на вул. Горького, але вже до кінця місяця там будуть перші павільйони за рахунок місцевого бюджету. Не хвилюйтеся, до кінця місяця всі роботи будуть виконані», – заявив чиновник.

Також Войтенко зазначив, що на зупинці планується розміщення сіті-лайтів, які будуть належати комунальному підприємству, наприклад, міськсвітлу. На даний момент, за словами першого заступника мера, виділено близько 2 млн грн.

Джерело: 0542.ua

Поділитися в соціальних мережах