У Сумах демонтують незаконні гаражі

Мешканці будинків №22 на вул. Інтернаціоналістів та №29 на вул. І. Сірка скаржаться на незаконне розміщення в їхніх дворах металевих гаражів.

За словами депутата Ігоря Кушніра, особливо гостро питання постало під час капремонту дворів цих будинків. За його інформацією, тільки в одного власника з десяти споруд є документи інваліда (ця категорія городян при наявності відповідного транспорту має право на розміщення гаража в безпосередній близькості від житла).

«Незаконні гаражі не тільки псують зовнішній вигляд двору, а й стали так званим« сміттєвим острівцем ». Тому, вважаю, необхідно дати розпорядження комісії з демонтажу та іншим структурним підрозділам міськради перевірити законність розміщення металевих конструкцій, і в разі виявлення порушень почати процедуру їх демонтажу. Якщо вони будуть знесені, звільниться значна земельна ділянка для розміщення місць для паркування транспорту мешканців прилеглих будинків. Адже гаражі знаходяться на перехресті внутрішніх дворових доріг, які ведуть до трьох многопід’їздних домівок, де не вистачає парковки», – пояснив депутат на сесії Сумської міськради 23 травня. Депкорпус підтримав його пропозицію.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах