У Сумах додали автобусів на проблемний маршрут

Про це вчора, 26 лютого, під час апаратної наради повідомив начальник відділу транспорту зв’язку і телекомунікаційних послуг Сергій Яковенко.

Йдеться про маршрут №20, на який уже неодноразово скаржилися мешканці Сум. Городяни відзначають, що в годину пік усі маршрутки їдуть переповненими і практично неможливо в них сісти. Більш того, у системі місцевих петицій сумчани вже неодноразово зверталися до міської влади з проханням повернути комунальний маршрут, який би з’єднував Аеропорт з Курським мікрорайоном, додати транспорту або ж створити тролейбусний маршрут.

Втім, через півроку міські чиновники нарешті вирішили прислухатися до думки і побажання городян. Але замість альтернативи 20-му маршруту, сумчанам додали три дизельних автобуси. Надалі кількість випущених транспортних засобів обіцяють розширити ще.

Джерело: 0542.ua

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах