У Сумах готують перші результати службового розслідування щодо ліфта-вбивці

Під час апаратної наради міський голова Олександр ЛИСЕНКО наголосив на тому, що створена ним комісія з проведення службового розслідування щодо можливого неналежного виконання посадовими особами департаменту інфраструктури міста своїх повноважень уже найближчим часом має надати перші результати.

Очільник Сум звернувся до свого заступника Максима ГАЛИЦЬКОГО, який очолює дану комісію, з тим, аби він вже сьогодні ознайомив правоохоронні органи з першими результатами службового розслідування.

За словами в. о. директора департаменту інфраструктури міста Віктор ПАВЛЕНКА, протягом минулого року на замовлення департаменту інфраструктури міста відремонтували 105 ліфтів, на що з міської казни спрямували 26,7 млн гривень. Цьогоріч із міської скарбниці на капітальний ремонт ліфтів у житлових будинках передбачено 12,1 млн грн, у будинках ОСББ – 4 млн грн, по програмі співфінансування 70/30 – 3,8 млн грн, на експертне обстеження – 350 тис. гривень.

Зазначимо, що в Сумах зупинили 83 ліфти.

Нагадаємо, 2 січня в багатоповерхівці на вулиці Супруна о 16-й годині ліфт, в якому знаходився дитячий візочок з двомісячним хлопчиком, раптово зірвався. Намагання рідних врятувати дитину виявились безуспішними.

sumypost.com

Поділитися в соціальних мережах