У Сумах хочуть зробити підземні контейнери для сміття

Сумчанин Сергій Мельников пропонує розробити комплексну програму зі встановлення сучасних підземних смітників на території міста Суми. Він зареєстрував відповідну електронну петицію.

На переконання сумчанина, такі смітники є практичним та екологічним рішенням.

“Смітники – це місця, які всі обходять стороною. Територія біля баків, що стоять чи не у кожному дворі, має неприглядний вигляд, довкола неприємні запахи від сміття, яке часто розкидається довкола. У Європі вже давно вирішили цю проблему – там встановлюють підземні контейнери для збору сміття.

Пропоную розробити комплексну програму по встановленню сучасних підземних смітників на території міста Суми. Вони є практичним і екологічним рішенням. Встановлені в центрі міста чи всередині житлового кварталу, вони зберігають архітектуру та створюють комфортні умови для мешканців та гостей міста, на відміну від звичайних баків. Один підземних контейнер за об’ємом дорівнює 5-ти звичним сміттєвим бакам!

Конструкція контейнерів запобігає навмисному втручанню ззовні і розкиданню сміття, а відповідно, і забрудненню території довкола. Основна частина контейнеру, в якій накопичується сміття, знаходиться під землею.

Кожен такий контейнер оснащується лазерним датчиком заповнення сміттям та GPRS- модемом для диспетчеризації логістики. Це дозволяє вчасно реагувати на наповненість контейнерів та оптимізувати логістику вивозу сміття. Встановлення підземних контейнерів для сміття – це втілення успішних європейських технологій у нашому місті”, – йдеться в електронній петиції, яку можна підписати за цим посиланням.

Поділитися в соціальних мережах