У Сумах “кладуть” велодоріжки

У вересні в Сумах нарешті почали облаштовувати тротуари, одночасно розмічаючи на них велодоріжки. Такі роботи ведуться відразу на трьох вулицях – на вул. Героїв Сталінграда (з боку фонтану «Садко» та обласної наукової бібліотеки), Харківській (з боку вул. Прокоф’єва) і на Прокоф’єва.

Протяжність доріжки на Героїв Сталінграда становить приблизно 900 метрів, у цьому році роботи проведуть на одній стороні вулиці, а на наступний рік займуться другою стороною. Вартість ремонту – 1,5 млн грн. На вул. Прокоф’єва тротуар і велодоріжки обійдуться в 5 млн грн. Зараз їх виконують на одному боці. На Харківській вартість робіт складе орієнтовно 1,2 млн грн.

Нагадаємо, що за комплексною програмою з облаштування велодоріжок «Два колеса», яка була прийнята в 2012 р. і розрахована до 2018 року, у Сумах має бути побудовано 15 велосипедних маршрутів загальною протяжністю 23,6 км. Загальне фінансування програми – 7,6 млн грн, у тому числі 3,8 млн – з міського бюджету, пише shans.com.ua.

За словами представників департаменту інфраструктури міста, уже замовлена проектно-кошторисна документація ще на один капремонт тротуару з облаштуванням велодоріжки – на цей раз на вул. Троїцькій. У наступному році буде завершено проект і на Харківській – з іншого її боку, до пр. Лушпи.

Поділитися в соціальних мережах