У Сумах на проспекті Курський збудують нову гілку водогону

Не дивлячись на те, що на дворі кінець жовтня, КП «Міськводоканал» починає будівництво нової гілки сталевого водопроводу діаметром 500 мм, яка буде йти від Тополянського водозабору до вул. Машинобудівників, далі виходити на пр. Курський і звідти – до споруджуваного сьогодні нового заводу ПАТ «Технологія».

На будівництво цієї гілки депутати виділили на останній сесії міськради 6 млн грн. Однак коли водоканал розпочав роботи, з’ясувалося, що при складанні проектно-кошторисної документації хтось недорахував 50 погонних метрів, і тепер на втрачену ділянку треба додати 470 тис. грн.

Це питання розглядалося на засіданні планово-бюджетної комісії міськради 20 жовтня. Голова комісії Володимир Шилов закликав своїх колег підтримати виділення цих грошей і акцентував на тому, що будівництво нової гілки водогону дозволить нарешті вирішити давню проблему зі слабким водопостачанням Курського мікрорайону. Зокрема – збільшити тиск у мережі, бо зараз через брак води у багатьох будинках на верхніх поверхах натиск води дуже слабкий.

До речі, з цією ж проблемою (нестачі води і слабкого напору) постійно стикається КВПУ, яка гріє воду для опалення та гарячого водопостачання Курського мікрорайону. Крім того, цей водопровід дозволить забезпечити водою новий завод ПАТ «Технологія», який дасть місту 400 нових робочих місць і додаткові податки у міський бюджет. Зваживши всі за і проти, члени комісії в результаті рекомендували міськраді виділити відсутні 470 тис. грн.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах