У Сумах на Псельській велика куча заважає їздити автівкам

Купа листя біля контейнерного майданчика, що в Сумах по вул. Псельській біля повороту на провул. Чугуївський, настільки розрослася, що погрожує перекрити всю проїжджу частину.

Уже зараз дорога з двостороннім рухом на цій ділянці практично перетворилася на дорогу з одностороннім. Про це повідомила сумчанка Ганна, поділившись своїми фото.

Варто зазначити, що питання прибирання опалого листя піднімали у середу, 26 жовтня, на засіданні Сумської міськради. Депутат Віталій Жиленко зачитав запит, в якому уточнював, хто повинен займатися в Сумах вивезенням листя і чи входить така послуга у тариф перевізників ТПВ. «Чому я звернувся з таким запитом? У понеділок на апаратній нараді ви дали дозвіл складати листя і гілки в контейнерні баки. Ви сказали, що перевізники повинні вивозити листя. А у вівторок 12 баків були засипані листям на 9-ці, тому сміття люди не викинули, а поруч склали», – звернувся до мера депутат.

Олександр Лисенко поспішив заперечити, що подібних дозволів не давав, зазначив, що зараз листя збирається в купи, а потім буде вивозитися.

4677

Джерело: gorod.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах