У Сумах “нагнули” “Сумитеплоенерго”

Цього року місто запланувало капремонт дороги на вул. Холодногірській. Але проблема в тому, що теплова мережа, яка проходить під цією дорогою, знаходиться в аварійному стані і потребує перекладки. Природно, «Шляхрембуд» немає ніякого сенсу починати ремонт дорожнього покриття до того, як тепловики відремонтують мережі. Але на дворі вже липень, а ніякі роботи на вул. Холодногірській ще не почалися.

Оскільки мова йде про освоєння значної суми бюджетних коштів, УКБ виніс це питання на розгляд планово-бюджетної депутатської комісії міськради. Запрошені представники ТОВ «Сумитеплоенерго» на засідання не прийшли, пише shans.com.ua.

Начальник УКБ Віталій Шилов повідомив, що тепловики зверталися до нього з проханням внести на розгляд комісії питання про виділення коштів на ремонт зазначеної тепломережі з міськбюджету, на що УКБ відповів категоричною відмовою і рекомендував їм виконувати роботи за свій рахунок, а саме – за рахунок інвестиційної складової . І останнім листом «Сумитеплоенерго», нарешті, повідомило, що в серпні вони почнуть роботи по заміні теплових мереж на вул. Холодногірській. Так що є надія, що дорожники встигнуть цього року зробити ремонт дороги на цій вулиці.

Поділитися в соціальних мережах