У Сумах не встигли облаштувати територію навколо пам’ятника Героя до Дня його народження

2 серпня виповнилося 111 років від дня народження уродженця Сумщини, двічі Героя Радянського Союзу Степана Супруна, льотчика-випробувача, який героїчно загинув на початку Великої Вітчизняної війни.

У Сумах у сквері на вул. Троїцькій встановлений бюст Героя. Однак благоустрій території навколо не просто залишає бажати кращого, а викликає крайню тривогу городян. Чого варті хоча б давно розвалені сходи до пам’ятника, які були встановлені на піщаному грунті без будь-якої основи.

Мер Сум Олександр Лисенко після звернень активістів, у тому числі – і виконаних фарбою на дорозі (у Сумах це, схоже, найдієвіша форма звернення до влади), зажадав від управління благоустрою привести територію до ладу. Однак роботи ведуться до цих пір – і судячи з їх швидкості про правильну установку ступенів мова, як і раніше, не йде. Сьогодні на апаратній нараді директор департаменту інфраструктури Григорій Яременко заявив, що сходинки вже відремонтовані, а в цілому роботи тривають, але сьогодні будуть завершені.

З огляду на те, що сьогодні вже 6 серпня, сумчани, які збиралися біля пам’ятника в День народження Степана Супруна, могли досхочу насолодитися розрухою, яка тут панує.

9309

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах