У Сумах не запустили обіцяну тролейбусну лінію

Монтаж нової тролейбусної лінії за маршрутом вул. СКД – вул. Прокоф’єва – вул. Зеленко триває близько півроку. Пробний рейс протестували 1 грудня поточного року. Саме тоді сумські господарники пообіцяли, що запуск в експлуатацію відбудеться за два тижні. А ось 26 грудня на календарі доводить зворотне: за кілька днів – кінець року, а лінія не введена в експлуатацію.

Головною причиною директор КП «Електроавтотранс» називає незакінчені роботи на зупинці по вул. СКД і необхідність добудови так званої «кишені». Колегу підтримав і директор департаменту інфраструктури. «Питання виникло приблизно 3 місяці тому і не передбачене в проектній документації. Зі свого боку ми виконали все, що запланували. Роботи закінчені, сьогодні по казначейству пройде остання оплата і ми готові здати декларацію. Дата реєстрації декларації і є датою введення об’єкта в експлуатацію», – зберігає спокій начальник УКБ Віталій Шилов.

По суті, у чиновників залишається на усунення недоробок кілька днів. «Зараз лопати в руки і вперед! Хоч ночами працюйте, але вже в четвер я чекаю звіт, супроводжуваний словами «зупинки зроблені, тролейбус поїхав», в іншому випадку я буду розцінювати ситуацію як саботаж», – рішуче налаштований мер Сум.

Чи зможуть керівники за кілька днів зробити те, на що не знаходили час протягом останніх 3-х місяців, сумчани дізнаються вже в четвер, 29 грудня.

Джерело: 0542.ua

Поділитися в соціальних мережах