У Сумах ніяк не зроблять зупинку з “чорною” репутацією

Департамент інфраструктури Сумської міськради так і не зміг вчасно встановити зупинки біля Виставкового центру на вул. Харківській.
Питання підняли сьогодні, 3 липня, на апаратній нараді в мерії.

– Біля Скверу Чорнобильців уже стоять каркаси зупинок, роботи тривають, – повідомив директор департаменту інфраструктури Григорій Яременко. – По Виставковому центру у нас є проект, зараз працюємо з підприємцем для установки цієї зупинки.

– По тому проекту, який є? – уточнив мер Сум Олександр Лисенко. – Це буде дуже дорого. Нехай поставлять два таких павільйони по 4,5 метра, як ви ставите скрізь. Просто там потрібно два. Це буде в три рази дешевше. Зупинки на Горького знімаємо з контролю, я бачив, там уже стоять. А ця на контролі. Або здешевте проект, або поставте два павільйони. Людей там завжди багато. Нехай вони будуть окремо, щоб між ними прохід був.

Також Яременко доповів, що поміняли зупинку на вул. Римського-Корсакова: прибрали понівечену після давнього ДТП конструкцію і поставили б/у зупинку, зняту десь ближче до центру.

Нагадаємо, зупинка біля Виставкового центру була знесена майже 4 роки тому в результаті аварії, яка забрала життя двох сумчан.

Поділитися в соціальних мережах