У СУМАХ ПІДНІМАЮТЬ ТАРИФ НА ВИВЕЗЕННЯ СМІТТЯ

ТОВ «СЕРВІСРЕСУРС» розрахувало нові тарифи на послуги.

На сьогоднішній день ТОВ «СЕРВІСРЕСУРС» надає послуги за тимчасовими тарифами, які були визначені рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради № 147 від 20.03.2018 та діятимуть до 1 червня 2018 року.

Процедура зміни тарифу є нагальною потребою у зв’язку із наступними змінами: зростання цін на запасні частини в 1,47 рази, шини в 1,76 рази, зростанням орендної плати в 2,2 рази. Також у розрахованому тарифі враховані нові норми накопичення з вивезення великогабаритних та ремонтних відходів для населення багатоквартирних житлових будинків та населення приватного сектору.

Пропоновані зміни збільшать розмір середнього планового тарифу по підприємству на 77 %. Періодичності надання послуг встановлена для мешканців багатоповерхових будинків – щоденно, для мешканців приватного сектору – 1 раз на тиждень.

Тариф розраховано з урахуванням рентабельності: для населення – 0%, бюджетних установ – 12%, для інших споживачів – 45%. Новий розмір тарифу розрахований відповідно до діючого законодавства України, з дотриманням вимог постанов Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 № 1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів». Згідно з Порядком доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженого наказом Мінрегіонбуду України від 30.07.2012 № 390.

ТОВ «СЕРВІСРЕСУРС» приймає зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб протягом 7 календарних днів з дня розміщення цього повідомлення за адресою: 40007, м. Суми, вул. Менжинського, 3, тел. 64-09-88, ел. адреса: [email protected].

Тарифи або Переглянути не завантажуючи

Поділитися в соціальних мережах