У Сумах починається третій етап гідровипробувань

ТОВ «Сумитеплоенерго» доводить до відома громадян міста та керівників  підприємств, що відповідно розпорядження міського голови № 139-р від 03.05.17 р. та Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж в червні будуть проводиться гідравлічні випробування підвищеним тиском (16 атмосфер) магістральних та (12 атмосфер) розподільчих теплових мереж:

– з 6 червня по 18 червня проводитиметься 3-й етап гідравлічних випробувань по магістралі № 4, № 3 у районі вулиць Привокзальної, Троїцької, Супруна, Воскресенської, площі Незалежності.

– з 1 червня по 14 червня на тепломережах від котельні у районі вулиць Роменська, Декабристів.

– з 6 червня по 20 червня на тепломережах від котельні у районі вулиць Г. Кондратьєва, Лебединська.

На термін проведення гідравлічних випробувань гаряче водопостачання буде припинено.

Під час проведення випробувань керівникам підприємств і власникам теплових господарств забезпечити встановлення заглушок на вводі теплових пунктів згідно вимог Правил, а також організувати чергування по теплопунктам, здійснювати контроль за станом теплових вводів теплопроводів, які проходять по територіях підприємств та організацій.

Попереджають, що на вулицях, у садибах, підвалах будинків, де проходять теплові мережі, у результаті випробувань можливі пошкодження підземних трубопроводів з виникненням  провалин та викидів мережної води на поверхню.

“Будьте обережні, попереджуйте дітей про небезпеку. Не наближайтесь самі та не допускайте дітей до провалин та місць виходу води, повідомляйте про такі випадки на АЕДС ТОВ «Сумитеплоенерго» за телефонами: 22-13-73 –   цілодобово, 22-23-39 –   цілодобово, 25-03-98 – з 8-00 до 17-00”, – повідомляє адміністрація ТОВ «Сумитеплоенерго».

Поділитися в соціальних мережах