У Сумах презентували нові автобуси

Сьогодні, 3 жовтня, пресі показали нові автобуси середньої місткості, які нещодавно прибули на підприємство КП “Електроавтотранс”. Поповнення дозволить відкрити нові комунальні маршрути на Добровільну та Тополянську.

Кожен із трьох автобусів має 21 місце для сидіння, а загалом одночасно може перевозити 52 людини. У салоні передбачено опалення, а в кабіні водія – кондиціонер. Задній посадковий майданчик обладнаний для візків.

Як повідомив директор КП “Електроавтотранс” Віталій Однорог, завод-виробник в якості бонусу безкоштовно встановив у салонах відеоспостереження та надав ремкомплект для першого ТО.

Кожен автобус обійшовся бюджету міста в 1 млн 972 тис грн. За словами Віталія Однорога, вони не будуть прив’язані до конкретних маршрутів. Але загальне збільшення автопарку дозволить запровадити нові комунальні маршрути на Добровільну та Тополянську. Ці маршрути з’являться після затвердження їх виконкомом у кінці цього місяця. Попередньо заплановано, що на Добровільну буде їздити 1 автобус, а на Тополянську 2.

Під час презентації нового транспорту пролунала й обіцянка вчасно ремонтувати ті автобуси, що вже працюють у місті. Відсутність вчасного ремонту – одна з претензій, котру депутати міської ради минулого тижня пред’явили керівнику “Електроавтотрансу”.

Водіїв на нові автобуси частково наберуть із досвідчених кадрів, частково з нових. Наразі підприємство проводить набір водіїв, пише tribuna.sumy.ua.

Нові автобуси схожі на ті, що вже працюють в місті

Поділитися в соціальних мережах