У Сумах пробурили нову свердловину

Пробурили її на Пришибському водозаборі та незабаром введуть в експлуатацію.

Проблема нестачі води для жителів Хіммістечка, Пришибського мікрорайону, вулиць Прокоф’єва, СКД і прилеглих до них виникла давно. Близько п’яти років фахівці доводили, що для нормалізації ситуації необхідно або пробурити ще хоч одну свердловину на Пришибському водозаборі, або задіяти воду з Токарівської водозабору.

Роботи були розпочаті в 2015 р. «Будівництво вела харківська фірма, що спеціалізується на глибокому бурінні (ТОВ« УДП-Буд»). Її фахівці ще в радянські часи пробурили в Сумах не одну свердловину», – розповів головний інженер КП «Міськводоканал» Йосип Тисівський. Так, на Пришибському водозаборі пробурили нову артезіанську глибоководну свердловину. Її глибина становить 540 м. Фахівці стверджують, що без неї жителям Хіміка необхідно було б подавати воду по годинах: так усе там проблемно. Введення в експлуатацію нової свердловини дозволить поліпшити якість водопостачання жителям Пришиба, Хіммістечка і вул. Харківської, які з 2012 р. відчувають незручності з водопостачанням через слабкий тиск води.

«На цій сесії будемо приймати в комунальну власність. Свердловина обійшлася в 12 млн грн, роботи закінчили. У 2009 р. здали одну, а це ось друга за вісім років», – повідомив начальник управління капітального будівництва та дорожнього господарства Віталій Шилов.

У планах – будівництво ще двох свердловин у с. В. Піщане і на Лепехівському водозаборі для забезпечення якісним водопостачанням жителів Ковпаківського мікрорайону.

Джерело: rama.com.ua

Поділитися в соціальних мережах