У Сумах проведуть оцінку ТЕЦ

Депутати Сумської міськради підтримали рішення про проведення оцінки цілісного майнового комплексу з виробництва, транспортування тепла та електроенергії, який із вересня 2005 року перебуває в оренді ТОВ «Сумитеплоенерго» (СТЕ). Оцінка буде проводитися станом на 30 листопада 2018 р. Департаменту ресурсних платежів доручено створити комісії з проведення оцінки та інвентаризації комплексу (їх склад буде погоджувати мер), а СТЕ має надати всі необхідні документи для аудиту.

На підставі акту проведеної оцінки та діючої методики розрахунку орендної плати департамент ресурсних платежів розрахує нову орендну плату для СТЕ і підготує відповідне додаткову угоду до основного договору оренди.

Нагадаємо: 1 грудня 2017 року міськрада внесла зміни в методику, збільшивши ставку за оренду ТЕЦ із нинішніх 3% до 10%. За попередніми розрахунками департаменту, у результаті переоцінки цілісного майнового комплексу і підвищення орендної ставки орендна плата для СТЕ підвищиться приблизно втричі у порівнянні з нинішньою.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах