У Сумах “сміттєвий монополіст” хоче підняти тариф

ТОВ “А-Муссон”, яке обслуговує три четверті території  Сум, не справляється із своєчасним вивезенням сміття, при цьому збирається знову підвищувати тарифи. Щопонеділка сумчани спостергігають переповнені після вихідних баки та розкиданий непотріб поруч із сміттєвими майданчиками.

59dc6b58c33c9_1

Це вулиця Кондратьєва. Дарма що поряд – дитячий садочок і житлові будинки. Сміттєва купа росте, хоча навколо контейнерного майданчика мала б прибирати компанія, яка вивозить сміття.

59dc6b5ca8668_2

Подібна ситуація стає нормою і для Хіммістечка.

«Вивозимо згідно графіків, згідно договору комунального. Нема баків переповнених! Після вихідного дня кругом таке», — коментує директор ТОВ «А-Муссон» Олексій Олійник.

Профільні чиновники знайшли вихід із ситуації: аби у місті стало чистіше, пропонують…учергове підвищити тариф.

«Буде перегляд тарифу, включимо і приватний сектор, туди на вивіз крупно габаритного сміття. Якщо норма накопичення буде збільшена — то будемо підвищувати тариф на гривню — на півтори. «А-Мусонну» вже є приписи. Ще один — і вони йдуть із сумського ринку. Але дуже не хотілося б допускати цього», — говорить заступник міського голови Сум з питань ЖКГ Олександр Журба.

«А-Муссон» так не хочуть відпускати із ринку послуг, що вибачають навіть плутанину у кількості машин, що мають обслуговувати сумчан. Подробиці – у сюжеті СТС.

 

Поділитися в соціальних мережах