У Сумах триває боротьба за обслуговування будинку

Мешканці будинку 58 по вулиці Харківській уже рік не можуть повністю перейти на самостійне управління будинком. Обслуговуюча організація ТОВ «Сумитехнобудсервіс» не хоче втрачати своїх клієнтів, тому створює різні перешкоди створеному в 2017 році ОСББ.

«Колишня обслуговуюча компанія «Сумитехнобудсервіс» наклеїла оголошення щодо непередачі будинку. Тому вони намагаються влаштувати саботаж, балаган, щоб не передавати будинок. Ми рік папірцями перекидуємося туди-сюди, і зрештою ми прийшли до рішення йти від ЖЕКу, який нас не влаштовує», —  говорить Євгеній Косяненко, голова ОСББ.

Мешканці будинку скаржаться на якість послуг, які надає ТОВ «Сумитехнобудсервіс». Говорять, що свої обов’язки підприємство не виконує. А з моменту створення ОСББ вдалося відремонтувати дах та встановити пластикові вікна та двері у під’їздах. «У нас двічі горіла щитова через те, що туди капала вода. ЖЕК жодного разу не допоміг. Казали, пишіть заяву, і ми все зробимо. Весною писали, настала осінь — у нас знову пожежа, знову ніхто нічого не зробив. За три роки було 2 страшні пожежі», — бідкається жителька будинку.

І от, після року паперової тяганини, 7 листопада, ОСББ перейшло на самообслуговування і підписало договір на технічне й аварійне обслуговування з ТОВ «Коменерго Суми». Організація вже займається облаштуванням прибудинкової території.

Джерело: sts.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах