У Сумах відремонтують популярні дороги

На черговому засіданні постійної комісії Сумської міськради з питань планування соціально-економічного розвитку начальник управління капітального будівництва окреслив основні напрямки фінансування.

Так, найбільшу кількість коштів направлено на капітальні ремонти – 96 млн грн. Першими на черзі – дороги по вул. Холодногірська, вул. Даргомижського, вул. СКД, вул. Зеленко, а також ділянку дороги від школи №7 до пр. Курського.

16 млн грн УКБ запланував на фінансування Програми з енергозбереження. Після проходження експертизи гроші відправлять на об’єкти – НВК №16 та школи №5. Ще 500 тис. грн на найближчій сесії Сумської міськради передадуть школі №4. 21 млн грн, передбачених на поліпшення житлових умов учасників АТО, перенаправлять у міський соцстрах.

На поповнення статутного фонду КП «Шляхрембуд» у цьому році заплановано 28 млн грн.

А ось контактними мережами займуться тільки після того, як департамент інфраструктури проведе реконструкцію моста по вул. Горького. «Контактні мережі будуть прокладені через міст, який з’єднує пр. Шевченка та вул. Горького до розворотного кільця. З бюджету розвитку на ці цілі виділено 3 млн грн», – повідомив Шилов.

У цілому, говорить чиновник, проектно-кошторисна документація розроблена на понад 90% всіх запланованих об’єктів, видано авансів підрядникам на суму в розмірі 35 млн.

Джерело: 0542.ua

Поділитися в соціальних мережах