У Сумах вісім дитсадків працюють під “дирявим” дахом

Управління освіти Сумської міськради просить місто виділити додаткове фінансування на капремонт дахів у сумських школах і дитсадках.

За інформацією управління, на сьогодні капремонту покрівель потребують будівлі восьми дитсадків (№№3, 16, 18, 19, 20, 23, 29 і 39) і шести шкіл (№№6, 7, 9, 19, 21 та НВК № 9), на що потрібно 2,3 млн і 2,5 млн грн відповідно. Тобто в цілому – 4,8 млн грн. З проханням виділити гроші на зазначені цілі управління зверталося до депутатів ще у квітні, але тоді комісія не змогла знайти необхідну суму в бюджеті й обіцяла повернутися до цього питання за підсумками виконання міського бюджету за перше півріччя.

Чи знайдуться гроші тепер – невідомо, однак, швидше за все, малоймовірно. Адже вже сьогодні відомо, що того перевиконання, на яке розраховувало місто за підсумками шести місяців, у бюджеті немає, а проблем, які депутати сподівалися вирішити за рахунок цього перевиконання, накопичилося дуже багато, включаючи брак коштів на зарплату педагогам. Так що тепер депутатам належить вирішувати, як правильно розставити пріоритети…

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах