У Сумах встановили пандус за майже 150 тисяч гривень

У Сумах на вулиці Інтернаціоналістів, 25 збудували пандус. Витратили на нього майже 150 тисяч гривень з міського бюджету. Збудували конструкцію за заявою Оксани Пустовойт – мати чотирирічної дитини з інвалідністю. Жінка каже: чекала на пандус півтора роки.

“Дитинка має категорію лежачу «А», тому з віком у нас візочки будуть більш масивніші, дитинка буде підростати самостійно я його спустити не зможу на вулицю”, – каже Оксана Пустовойт.

У цьому році це другий пандус, який збудували коштом міського бюджету. Перший встановили за адресою Харківська, 1/1, витратили на нього 130 тисяч. Минулого року коштом міського бюджету встановили 4 пандуси.

Віктор Богданов, начальник управління розвитку житлово-комунального господарства департаменту інфраструктури СМР говорить: “У цьому році ми плануємо проводити роботи по облаштуванню пандусів за адресами, Інтернаціоналістів, 25 зробили, Івана Сірка 15, Лушпи, 29, Харківська, 1/1 перший підїзд, Кондратьєва, 144/2, та Холодногірська, 31″.

На сьогодні у Сумах мешкає 692 візочники. Цього року звернень на встановлення пандусів у житлових будинках  від людей з інвалідністю – надійшло 13.

Поділитися в соціальних мережах