У Сумах виявили “сірі зони”

У Сумах виділяються кошти на прибирання «сірих зон», але відповідальних, хто б цим займався — немає. Про це заявила депутат Ірина Рибальченко на засіданні сесії Сумської міської ради.

«Під час місячнику благоустрою, який проводився у місті Суми, було виявлено багато «сірих зон», які ні за ким не закріплені. Кошти на прибирання території виділяються, але нема відповідальних осіб чи підприємців, які б цим займалися»,— зазначає депутат міськради.

Справа в тому, що коли у квітні проходив міський місячник благоустрою, ряд вулиць у районі Герасима Кондратьєва лишилися неприбраними. Мова йде про території, що не закріплені за підприємствами чи установами міста, або можливо, виявились не закріплені за жодною обслуговуючою організацією. Це двори по вулиці Герасима Кондратьєва, біля стадіону «Олімп» (у районі спортивного майданчика) до кінцевої зупинки громадського транспорту, узбіччя всієї дороги до аеропорту і деякі зупинки громадського транспорту.

27 депутатів підтримало рішення доручити департаменту інфраструктури надати інформацію, які обслуговуючі організації відповідають за прибирання цих територій, чи виділялися кошти з міського бюджету та в якій кількості, а також кого притягнути до відповідальності за невнесення територій до загальних списків.

Поділитися в соціальних мережах