У Сумах взимку взялися за озеленення

У Сумах озеленять житловий квартал у районі вул. Д. Галицького та Люблінської. Про це свідчить підписаний договір між департаментом інфраструктури Сумської міськради і підрядником «Коменерго Суми», який був опублікований днями у системі державних закупівель “Прозорро”.

Згідно з інформацією в тендерній документації, вартість робіт становить близько 562 тис. грн. За ці гроші планують озеленити території житлового кварталу по вулиці Данила Галицького, у районі будинків №№27,39, а також біля будинку №5 по вулиці Люблінській. Роботи мають завершити до 15 грудня поточного року. Ось тільки як можна садити рослини в підмерзлу землю, питання залишається відкритим, пише о542.ua.

Нагадаємо, що на облаштування газонів в Сумах виділили майже 863 тис. грн.

Увага! На сайті “Сумські дебати” доступний новий сервіс “оголошення”. Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах