У Сумах заборонена експлуатація 85% ліфтів

Депутат Сумської обласної ради від Опозиційного блоку Микола Войтенко наголошує: стан ліфтового господарства у Сумах – катастрофічний, заборонена експлуатація 85% підіймачів.

“Станом на вересень 2016 року у м.Суми 742 ліфта відпрацювали граничний,нормативний термін експлуатації – 25 років,з них 475 уже мають негативну експертизу,або її взагалі не проводили.
Рішенням сумської влади 05.09.2016 року КП “Сумижитло” передало на баланс та експлуатацію КП “Сумитеплоенергоцентраль” 816 ліфтів.
Слід зазначити,що НА СЬОГОДНІ ЛИШЕ 107 ЛІФТІВ ОТРИМАЛО ДОЗВІЛ НА ЕКСПЛУАТАЦІЮ!!!
Тобто,709 ліфтів з переданих 816,взагалі НЕ МАЮТЬ ПРАВА ЕКСПЛУАТУВАТИСЯ,наражати на небезпеку життя і здоров’я сумчан та гостей міста”, – написав політик у Фейсбуці.

Микола Войтенко звернувся до органів прокуратури Сумської області негайно порушити кримінальне провадження по фактах незаконної експлуатації механізмів підвищеної небезпеки(ліфтів), що може привести до виникнення надзвичайних ситуацій і трагічних наслідків.

Він також вимагає втрутитися у ситуацію голову обласної державної адміністрації Миколу Клочка та Державну службу України з питань праці.

 

Поділитися в соціальних мережах