У Сумах заговорили про сміттєвий колапс

У Сумах знову не встигають вивозити сміття. Про це під час сьогоднішньої апаратної наради відзвітував начальник департаменту інфраструктури м. Суми Григорій Яременко, пише 0542.ua.

За його словами, підприємства, що займаються вивезенням сміття, минулого тижня прибрали 542 кубометра гілок і 262 метра кубічних великогабаритних відходів. Що стосується прибирання сміттєвих майданчиків, станом на п’ятницю, 8 вересня, у місті від сміття їх було очищено 297. На інших 30 сміття продовжувало лежати. Зі свого боку Григорій Яременко запевнив, що це питання було взято на контроль департаменту, а також були розіслані відповідні листи фірмам, на чиїх ділянках було виявлено невідповідність вивезення сміття графікам.

Щоб у місті не створювався колапс, заступник мера Ольга Волошина запропонувала дати доручення департаменту інфраструктури, щоб ті прорахували, скільки необхідно додати коштів, щоб сміття вивозилося вчасно. Разом з тим, вона виступила з ініціативою переймати досвід Харкова в боротьбі зі сміттям.

Поділитися в соціальних мережах