У Сумах замість квитків продають каву (фото)

Ще на початку липня в Сумах біля закладу швидкого харчування «Макдональдс» почали облаштовувати нові зупинки європейського зразка.

Як повідомив директор КП «Електроавтотранс» Віталій Однорог, дані зупинки з МАФами були встановлені в рамках інвестиційного договору і перебувають у них на балансі. Планувалося, що вони будуть використовуватися за своїм прямим призначенням: це буде єдине спеціалізоване місце продажу проїзних документів (разових і місячних) на проїзд у громадському комунальному транспорті Сум.

Втім досить тривалий час кіоски пустують. За словами Віталія Однорога, зараз іде процес оформлення земельних відносин. Тим часом, на одному з МАФів, який знаходиться у власності КП, з’явилося меню гарячих напоїв, що не виключає відкриття на цьому місці чергової кав’ярні.

26830082_1514537855266808_1666421025_o5a55ffed63145

Джерело: 0542.ua

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах