У Сумах змінять дизайн розкладів руху на зупинках

Останнім часом питання зупинок в місті Суми і розкладів пересування транспорту не сходить із вуст жителів міста. Хвиля обурення серед сумчан прокотилася після того, як на місці старих великих зупинок з’явилися невеликі сучасні. Втім, як уже встигли помітити городяни, в умовах нашого клімату вони не зможуть забезпечити комфортне очікування автобуса під час дощу або ж під спекотним сонцем.

Тепер пішла мова про те, щоб встановити графік розкладу громадського транспорту, щоб кожен житель міста знав, що і коли їде в потрібному напрямку. У зв’язку з цим міським головою Сум було підписано відповідне доручення, пише 0542.ua.

Як пояснив начальник відділу логістики Сумської міськради Сергій Яковенко, у процесі обробки даного питання виникла необхідність звернутися до спеціалізованих організацій, а також до громадських активістів, які пропонували свої варіанти. У зв’язку з цим керівник профільного відділу попросив продовжити розгляд цього питання на 2 тижні.

Але замість бажаних двох тижнів, термін виконання скоротили до 7 днів, а заступник мера Володимир Войтенко порадив, щоб замість того, щоб вигадувати щось нове, треба взяти найкращі приклади розкладів, які є в інших містах.

Поділитися в соціальних мережах