У Сумах знайшли, хто винен у жахливому стані нової велодоріжки

Надійшла відповідь міської влади на онлайн-петицію «Чия професійна недбалість призвела до ТАКОГО результату?».

«Створена восени 2017 року, довгоочікувана ,модернізована пішохідна частина (з велодоріжкою) по вулиці Героїв Сумщини від підземного пішохідного переходу до готелю “Суми “, вже потребує капітального ремонту, якщо не повної реконструкції після чотирьох місяців експлуатації. Містяни задають собі питання: в чому ж справа? Виділені величезні кошти платників податків пішли, пробачте, “коту під хвіст”. Новобудова просто розсипається, плитка випадає по всьому тротуару, вона просто танцює під ногами, а якщо ще під нею трапиться вода , тоді споглядаємо ефект мініфонтанів, які орошують пішохода брудною рідотою. Можливо, це така архітектурна задумка міської влади на чолі з мером міста, а можливо, органи, відповідальні за будівництво в місті, просто не перевірили якість виконаних робіт – це питання яке турбує жителів міста. Тому громада просить міську владу розібратися в наслідках такої сумної реконструкції у центрі міста, та наказати винних за неякісно виконані роботи», – писав автор петиції Рибальченко Євгеній Миколайович.

Відповідь на електронну петицію: «Ваша електронна петиція, розміщена на порталі “єдина система місцевих петицій” щодо виявлених недоліків по ремонту тротуарів з улаштуванням велодоріжки по вул. Героїв Сумщини (від підземного переходу до фонтану “Європейський”) розглянута в департаменті інфраструктури міста Сумської міської ради.

У квітні поточного року було проведено огляд вказаного об’єкту та встановлено, що виявлені дефекти покриття та їх розташування вказують на те, що вони були утворені внаслідок заїзду великовагового автомобільного транспорту на тротуар.

Також інформуємо, що за наявною в департаменті інформацією, у 2017 році після виконання капітального ремонту тротуару з улаштуванням велодоріжки по вул. Героїв Сумщини, ПАТ “Сумиобленерго” виконувало роботи, пов’язані з ліквідацією аварійної ситуації, що потребували розбирання покриття тротуару.

Станом на 24.05.2018 року виявлені дефекти по вказаному у Вашій петиції об’єкту усунені підрядною організацією відповідно до гарантійних зобов’язань, а ПАТ “Сумиобленерго” здійснені заходи по відновленню об’єкту благоустрою після проведення земляних робіт».

Поділитися в соціальних мережах