У Сумах знесли шість кіосків

10 та 24 березня у Сумах 6 земельних ділянок звільнили від незаконно встановлених МАФів.

Демонтаж провела комісія з питань звільнення земділянок від незаконно встановлених тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території міста Суми, створена розпорядженням міського голови від 16 грудня 2016 року № 383-Р (зі змінами).

10 березня було звільнено 4 земельні ділянки, через два тижні – ще дві. Наразі демонтовані тимчасові споруди зберігаються на території КП «Сумижилкомсервіс» за адресою: вул. Промислова, 2.

Відповідно до пункту 2.11. рішення Сумської міської ради від 25 липня 2012 року № 1668-МР (зі змінами) демонтовані ТС повертаються власнику після надання відповідних документів, які засвідчують право власності на ТС та після оплати ним до міського бюджету робіт із від’єднання від інженерних мереж, робіт із демонтажу, оплати за перевезення, розвантаження та зберігання ТС, згідно з розрахунками, наданими суб’єктами господарювання, що були задіяні в демонтажі.

З приводу повернення вищевказаних тимчасових споруд, власникам необхідно звернутися до управління архітектури та містобудування за адресою: вул. Воскресенська, 8А; тел.: (0542) 70-01-05, 70-01-04.

Поділитися в соціальних мережах