У Сумській ОДА заявили, що мер Семеніхін надумує проблеми

Очільник Конотопа Артем Семеніхін у Фейсбуці заявив, що через депутатів, які вчергове не з’явились на пленарне засідання, у місті зірваний опалювальний сезон. Він зазначив, що “центральна влада має втрутитися і розпустити недієздатний депутатський корпус Конотопської міськради, інакше масових заворушень, на жаль, не уникнути”.

У Сумській облдержадміністрації мають іншу думку: тут повідомили, що для підготовки до опалювального сезону в Конотопі потрібно усього 3 тисячі гривень. Про це заявив начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації Сергій Луговий.

Посадовець зазначив, що на виконання протокольного доручення засідання колегії облдержадміністрації створено комісію для перевірки готовності об’єктів ЖКГ та соціальної сфери Конотопа до опалювального сезону. Відбулася виїзна нарада з спільно представниками Держенергонагляду, управління Держпраці та органами місцевого самоврядування. «Справді є проблема з однією з котелень міста Конотоп. Але ціна питання по цій котельні не 3 мільйони гривень, про що говорить міський голова, а 3 тисячі гривень. Ці гроші можна було б знайти і зробити все необхідне для підготовки цієї котельні до нового опалювального сезону», — розповів Сергій Луговий.

За його словами, заступник міністра Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуард Кугляк по телефону спілкувався із міським головою Конотопа Артемом Семеніхіним і зрозумів, що проблема полягає не у фінансуванні та конфлікті з місцевим депутатським корпусом, а в організації роботи.

Луговий додав: у ході роботи комісії було встановлено, що журнали з техніки безпеки та ведення господарства не заповнюються зовсім. Останні записи припадають на кінець грудня 2016 року. У місті Конотоп наразі 13 котлів пройшли обстеження щодо придатності до роботи. Коли обстежуватимуться інші — невідомо.

Очільник ОДА Микола Клочко у свою чергу заявив, що проблеми з галуззю ЖКГ в Конотопі – це питання надумане та політичне. Проблеми є, але вони полягають «у безгосподарності та безвідповідальності». «Якщо керівництво міста – такі бідні люди, то давайте скинемося та дамо їм ті 3 тисячі гривень для закриття проблеми із підготовкою міста до зими, – говорив Клочко. – І відразу запитаємо, за які кошти міський голова їздить у закордонні відрядження. Це ж не закрита інформація? Я їду у відрядження або за власні кошти, або за рахунок приймаючої сторони, але не за рахунок бюджету», — наголосив Клочко.

Поділитися в соціальних мережах