У сумського полігону закінчується термін оренди землі

Землю для сумського полігону, що знаходиться у селі В. Бобрик Краснопільського району, передали в оренду 24 липня 2012 року. Її загальна площа – 11 2508, окрім цього в оренду відійшли й 10 гектарів сіножаті та господарські шляхи на 1,2508 га.

5 років тому договір Краснопілська РДА уклала з КП “Сумижилкомсервіс”.  Тоді нормативна грошова оцінка землі становила 2251473 ,31 грн. Орендна ж плата – 12% від нормативної грошової оцінки, а саме 270176,80 грн. Землю передали під полігон до 24 липня 2017 року, пише tribuna.sumy.ua.

“Об’єкт за договором оренди вважається переданим орендареві з моменту державної реєстрації права оренди, а не з моменту його підпису. А державна реєстрація права на землю була 30 липня. Після цього по закінчення терміну, на який було укладено договір оренди землі, орендар, який належно виконував свої обов’язки, має переважне право на укладання договору на новий термін. На це дається місяць. Тож термін оренди землі під полігоном спливає 30 вересня. У разі, якщо орендар продовжує користуватися ділянкою після закінченя терміну договору і за відсутності протягом одного місяця листа-повідомлення орендодавця про заперечення у поновленні договору оренди землі – такий договір вважається поновлений на той самий термін та на тих самих умовах. Але додаткова угода має бути укладена у місячний термін в обов’язковому порядку. Листа від орендодавця, що він не буде продовжувати з нами договір не було. Необхідний пакет документів, який потребує поновлення оренди ми здали у визначений термін”, – говорить Богдан Здєльник, директор КП “Сумижилкомсервіс”.

Питання сумського полігону депутати розглянуть 20 вересня на сесії Краснопільської РДА.

Поділитися в соціальних мережах