У сумському будинку невідомі викрали тепловий лічильник

Три роки тому мешканці будинку на вулиці Супруна, 32/1 власним коштом (30 тисяч гривень) встановили лічильник для обліку тепла. Вчора мешканці виявили, що його викрали. І тепер у всьому звинувачують обслуговуючу компанію, яка своєчасно не встановила захисну решітку.

До підвального приміщення, де знаходився лічильник, міг потрапити будь-хто, адже вікно з боку  вулиці, на якому має бути залізна решітка, затулене шматком ДСП. Люди більше ніж півроку звертаються до ЖЕКу, аби вирішити цю проблему, проте марно.

Мешканці припускають, що лічильник викрала людина, яка добре в цьому розуміється. А доступ до підвалу мають тільки працівники ЖЕКу: електрик, сантехнік та особа, що фіксує показники лічильника.

 «Лічильник зняли, не зламали, не зірвали, а розкрутили, мабуть, знали, як потрібно. І воду перекривали вентилями чи там води не було – тонкощів я не знаю. Окрім лічильника, були й манометри тиску, але тепер немає жодного», – говорить мешканець будинку Павло.

В обслуговуючій компанії ТОВ «ДомКом Суми» повідомили, що найближчим часом більш міцні засуви та замки все ж встановлять.

«Це є власність мешканців, є спільна сумісна власність. Це їхня власність і відповідальність. Там є відповідальна особа за цей лічильник, який знімає показники, передає на ТЕЦ. Наша задача — елеваторний вузол, тримати все у робочому стані. Саме за лічильник ми відповідальності не несемо», – говорить Олександр Цілуйко, директор ТОВ «ДомКом Суми».

Наразі поліція розслідує факт крадіжки лічильника, а мешканцям будинку лишається сподіватися, що його таки знайдуть.

Джерело: sts.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах