У сумському медзакладі мучаються без ліфта

Міськвідділ охорони здоров’я Сум просить депутатів міськради терміново виділити додаткове фінансування в сумі 299 тис. грн на капремонт хоча б одного ліфта в будівлі центру первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД) №2, що на вул. Привокзальній, 3а.

Як відомо, раніше в цій будівлі багато років розміщувалася лінійна поліклініка, а після того, як місто взяло будівлю в комунальну власність, – міська поліклініка №6. Але при цьому ліфти (їх там два) не експлуатували вже дуже давно. А коли місто прийняло рішення розмістити на вул. Привокзальній, 3, ЦПМСП №2, ліфтове питання стало більш ніж актуальним. За даними міського відділу охорони здоров’я, у ЦПМСП обслуговується 28 тисяч сумчан, у числі яких – люди похилого віку, інваліди, діти, тому без ліфта ніяк не обійтися.

На замовлення міського відділу охорони здоров’я ДП «Сумський експертно-технічний центр Держпраці» провело технічну експертизу, за висновками якої був складений кошторис на капремонт одного з ліфтів на суму 299 тис. грн. У міському відділі охорони здоров’я сподіваються, що міськрада знайде можливість виділити необхідну суму, адже, якщо найближчим часом підйомник не запрацює, повноцінна робота ЦПМСП №2 буде сильно ускладнена.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах