У Сумському районі хочуть створити альтернативу автодору

Керівник Сумської РДА Геннадій Дорошенко під час наради з сільськими та селищними головами району виступив із ініціативою створення нового КП, що опікувалося б ремонтом і будівництвом доріг.

«У зв’язку з прийняттям закону України «Про дорожній фонд», з 1 січня 2018 року дороги місцевого та обласного значення відійдуть у розпорядження області.  Доріг в області багато, і служби не встигають ремонтувати всі, які цього потребують . А людям чекати вже набридло. Тим паче, нам всім добре відомо, як іноді відбувається цей ремонт, і ми, нажаль, не маємо повноважень впливати на якість виконання робіт чи на їх терміни, – сказав посадовцеь.

Комунальне підприємство планується розмістити на базі райавтодору, приміщення якого будуть взяті в оренду або викуплені. У КП мають намір створити склад матеріалів необхідних для здійснення ремонтних робіт. Гроші на їх закупівлю планується виділити з районного бюджету, сільським та селищним радам залишиться фінансувати лише проведення робіт.

Наголошується на можливості самостійно складати графік ремонтів робіт, визначити пріоритетні ремонти та здійснювати контроль за виконанням.

Поділитися в соціальних мережах