У центрі Сум продають три приміщення

Три нежитлові приміщення у середмісті Сум планують виставити на аукціон. Про це повідомили у Департаменті забезпечення ресурсних платежів. Загальна площа приміщень становить більше 317 кв. м.

У листопаді фахівцями Департаменту розпочато процедуру приватизації об’єктів комунальної власності, що підлягають продажу на аукціоні. Найбільше з них площею 238,1 кв. м розташоване по вул. Засумській, 12 Г. Ще два – на Соборній, 46. Одне з них має загальну площу 56,2 кв. м, інше є вдвічі меншим: 22,8 кв. м.

Наразі Департаментом забезпечення ресурсних платежів оголошено конкурс щодо відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки цих об’єктів нерухомості. Мета такої оцінки – визначення ринкової вартості нежитлових приміщень для приватизації шляхом продажу на аукціоні.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності здійснюватиметься відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 31.12.2015 № 2075. Пакет документів для участі необхідно подавати за адресою: вул. Садова, 33, 2-й поверх, кімн. 35. Кінцевий термін подання конкурсної документації – 16.00 11 грудня.

Конкурс відбудеться 14 грудня о 10.00 у кімн. 37 по вул. Садова, 33. Телефон для довідок: 700-406. Ознайомитися більш детально з умовами конкурсу можна на сайті мерії.

Поділитися в соціальних мережах