У центрі Сум у людей забрали тротуар

Коли в Сумах наводять порядок і упорядковують територію – це завжди здорово. Але те, яким чином це робиться, викликає повне здивування у сумчан, пише shans.com.ua.

Ось, наприклад, зупинка у «Сквера Щастя» біля «Макдональдса». Із самого початку робіт навпроти жвавого пішохідного переходу, що веде до універмагу «Київ», тут зірвали асфальт. Залишити хоча б півметрову стежку, по якій люди могли б добиратися до переходу, нікому і в голову не прийшло. Тепер пішоходи змушені або обходити розриту ділянку по проїжджій частині, де завжди повно транспорту, або пробиратися через здиблені шматки асфальту і пісок, ризикуючи поламати ноги. Більш того, коли біля зупинки накопичується громадський транспорт, водії маршруток і тролейбусів змушені під’їжджати до самого переходу і випускати пасажирів на цю розриту ділянку. І це самий центр міста, де постійно великі потоки пасажирів і пішоходів!

Невже не можна було, якщо вже розрили асфльт, швидко покласти плитку? Обов’язково потрібно було розкопати і кинути все на невизначений термін, позбавивши людей нормального підходу до переходу? На сьогодні ця ділянка вже більше тижня в такому вигляді, і не видно, щоб хтось починав щось робити… Зрозуміло, що візитери з міськради періодично навідуються сюди, щоб попіарити облаштування скверу по сусідству в соцмережах, приїжджають на машині й до пішохідного переходу їм йти нема чого. Але очі-то у них є? Як можна не бачити, які незручності доставляє сумчанам це розриття?!!

Складається враження, що у нас навмисно все роблять максимально незручним для людей способом. Щоб вони добре запам’ятали, що в цьому місці проводилися якісь роботи…

Поділитися в соціальних мережах