Управління статистики перевірить, в яких умовах живуть окремі люди

Як повідомляють в Головному територіальному управлінні статистики Сумської області, для визначення ефективності програм соціального захисту на території області працівники служби починають збір інформації щодо життєвого рівня домогосподарств.

У листопаді 2017 органами державної статистики у всіх регіонах країни, у тому числі в Cумськой області, почнеться відвідування домогосподарств, відібраних для участі в обстеженні умов їх життя протягом 2018 р. Адреси домогосподарств були відібрані випадково, виходячи тільки з територіального розташування.

Обстеження кожної сім’ї, що увійшла до вибірки, триває протягом року. З огляду на той факт, що ця робота дуже важлива, незначний час, витрачений на неї сім’ями, які будуть співпрацювати з органами державної статистики, буде оплачуватися.

Вся отримана від сім’ї інформація матиме виключно конфіденційний характер і буде використовуватися тільки у зведеному вигляді в статистичних цілях. Ця інформація не буде подаватися ні в податкові органи, ні в будь-які інші організації. Секретність наданої населенням інформації гарантується законами України «Про державну статистику», «Про інформацію» та «Про захист персональних даних».

При відвідуванні домогосподарства фахівець з інтерв’ювання зобов’язаний пред’явити своє посвідчення працівника Головного управління статистики в Сумській області. Додаткову інформацію щодо обстеження можна отримати безпосередньо в фахівця з інтерв’ювання або в Головному управлінні статистики за телефонами: (0542) 25-00-68, 25-20-38.

Поділитися в соціальних мережах