В Охтирці демонтували незаконні МАФи (фото)

Протягом поточного тижня в Охтирці інспекцією благоустрою здійснювалась перевірка об’єктів благоустрою міста – центральних вулиць, парків, скверів, площ, прилеглих територій до будівель та приміщень житлового, нежитлового фонду, у ході якої було надано 9 приписів та 21 попередження до виконання.

Працівники інспекції взяли участь у роботі комісій по демонтажу незаконно встановленого рекламного засобу по пров. Станційному та обстеженню незаконно встановлених тимчасових металевих споруд по пров. Харківському, вул. Батюка, вул. Слобідській.

Здійснено контроль за виконанням припису, наданого до виконання у зв’язку з порушенням державних стандартів у сфері благоустрою та «Правил благоустрою території м. Охтирка» від 30.06.2011 №198-МР при експлуатації прибудинкової території по вул. Пушкіна. Станом на 15.08.2018 тимчасові господарські споруди повністю демонтовані.

Проведено контрольну перевірку по виконанню вимог приписів по санітарному утриманню прибудинкових територій ОСББ. По 8 приписам зауваження усунуті – покошено газонних насаджень, видалено бур’яни та амброзію полинолисту.

Поділитися в соціальних мережах