Великі бурульки заполонили сумські околиці

Поки у центрі Сум рятувальники розчищають дахи від критичної маси бурульок або “ховають” їх за попереджувальними надписами та стрічками, на околиці міста дахи з крижаними завісами височать над головами мешканців мікрорайону навіть без сигнальних стрічок.

Особливо небезпечними є місця, де тротуари прилягають до будинків. Так, на вулиці І. Богуна біля двоповерхового будинку стало небезпечно ходити перехожим.

«Жителі багатоповерхівок повинні також слідкувати за своїми балконами, де могли зібратись невеликі купки снігу чи лід. Також, при можливості, необхідно збити бурульки, щоб перехожі чи сусіди знизу не травмувалися. Проводити роботи з прибирання снігу, льоду з дахів будівель повинні люди зі спеціальною підготовкою та дотримуючись техніки безпеки, а відповідальні за це – власники будівель», – нагадує українцям Головне управління ДСНС України

Нагадаємо, у центрі міста теж існує проблема не своєчасного прибирання бурульок. Сумчани ж мають змогу повідомити про небезпечні моменти з нависання бурульок за телефоном 1580.

sumypost.com

Поділитися в соціальних мережах