Влада Сум ледь не угробила комунальне підприємство

Сьогодні, 26 жовтня, депутати з великими потугами проголосували за виділення з міського бюджету 300 тисяч гривень на встановлення у комунальному транспорті приладів GPS-навигації. За поясненнями секретаря міськради Андрія Баранова, це дисциплінує водіїв та працівників КП «Електроавтотрансу», що призведе до чіткого дотримання ними розкладу руху.

Під час обговорення така пропозиція викликала супротив у депутатському корпусі. Прозвучали думки, що це не те питання, яке сьогодні потребує першочергової уваги. «Объясните, может я дурак? Зачем сегодня устанавливать эти GPS? Зачем? Вы что, такие богатые? В троллейбусном депо выручка упала на 35% – вот на что нужно обращать внимание», – заявив депутат від «Батьківщини» Володимир Шилов.

Йому апелював представник “Опозиційного блоку” Геннадій Гризодуб. Він зауважив: якщо не встановити GPS сьогодні, то «Електроавтотранс» не зможе взяти участь у транспортному конкурсі згідно з його умовами. «Я не знаю, для чого вони ще потрібні, але точно знаю, що підприємство взяти участь у конкурсі не зможе без пристрою GPS відповідно до умов проведення конкурсу. Навіть ті, хто думає, шо зможуть укласти договори на 1 рік, –  у разі, якщо на їхні маршрути виставиться хтось інший, підприємство буде зняте з конкурсу», – зауважив Гризодуб.

Його колега по фракції Ігор Перепека нарікнув меру: такі серйозні моменти варто було враховувати раніше, адже конкурс мав проводитися ще у серпні (але був перенесений) і сумське депо могло просто не потрапити на нього. «Конкурс мав бути ще у серпні! А ви тілько зараз GPS купляєте! Це вам пощастило, хлопці. Харьків’яни могли зайти і забрати ці маршрути, і що б ви потім робили?», – прокоментував Перепека.

Питання виділення коштів підтримали 25 депутатів із 33 присутніх.

За словами Андрія Баранова, середня вартість одного GPS-навігатора становитиме 1200 грн.

Поділитися в соціальних мережах