Влада Сум відповіла про подовження тролейбусного маршруту

Мерія Сум розглянула електронну петицію щодо подовження маршруту тролейбуса №3 та №4 до кінцевої 12 мікрорайону.

“Повідомляємо, що маршрути руху тролейбусів затверджено рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 21.06.2016р. №333 «Про організацію перевезення пасажирів тролейбусами на постійних міських маршрутах у м. Суми КП СМР «Електроавтотранс»».

Маршрути руху тролейбусів визначено на підставі вивчення міграцій мешканців міста виходячи з технічних можливостей (наявність контактної мережі, тягових підстанцій та розворотних кілець).

Слід зауважити, що через відсутність водіїв тролейбусів на маршрутах №3 та №4 здійснюють перевезення по 1 тролейбусу з інтервалом руху 60 хвилин. Подовження маршруту у запропонованому напрямку погіршить якість обслуговування пасажирів на дільниці Аеропорт – Залізничний вокзал, так як інтервал руху збільшиться до 98 хвилин. Також зміна маршруту руху тролейбусів маршрутів №3 та №4 на «Аеропорт – залізничний вокзал – 12-й мікрорайон» позбавить тролейбусного сполучення мешканців вулиці Троїцької, що негативно вплине на якість транспортного обслуговування даного району.

При поповненні на КП СМР «Електроавтотранс» автотранспортних засобів, що планується в жовтні поточного року, буде надано пропозиції про сполучення дільниць Аеропорт – 12-й крн”,  – йдеться у відповіді на петицію.

Поділитися в соціальних мережах