Влада Сум відповіла про ремонт дороги на Курській

З’явилася відповідь мерії Сум на електронну петицію щодо ремонту дороги на перехресті Курського проспекту та вул. Юрія Вєтрова (колишня Воровського).

“На даному перехресті за напрямом у бік Курського проспекту утворилася яма на всю проїжджу частину. Проїхати по своїй смузі просто неможливо, об’їхати можливо тільки по зустрічній смузі, більшість водіїв так і роблять, чим порушують правила дорожнього руху, а також створюють небезпеку своїми маневрами” – йшлося у петиції, яка швидко набрала 255 голосів.

У мерії Сум на це відповіли: чекати ремонту варто, але не в цьому році. “На Вашу електронну петицію стосовно ремонту ділянки дороги на перехресті Курського проспекту та вул. Юрія Вєтрова повідомляємо наступне. За наданою інформацією управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради титульний список капітального ремонту доріг сформовано відповідно до наявного фінансування та зазначених звернень мешканців міста Суми. В першу чергу до нього увійшли об’єкти по яким розроблена проектно-кошторисна документація в 2016 році та перехідні об’єкти. Ваше звернення буде раховано при плануванні капітального ремонту доріг на 2018 рік”, – повідомили у Сумській міськраді.

Поділитися в соціальних мережах