Водоканал Сум просить 8 мільйонів

КП «Міськводоканал» звернулося до міської влади з проханням виділити фінансування на кілька важливих об’єктів, які були розпочаті в минулому році, і в поточному їх обов’язково потрібно закінчити.

Так, у 2017 були розпочаті роботи з реконструкції технологічних вузлів і устаткування міських очисних споруд, зокрема – решіток у грабельній. На виділені містом 3,182 млн грн були куплені й змонтовані дві одиниці грабель і один затвор. Це обладнання суттєво знизило навантаження на біологічну очистку стоків за рахунок зменшення великого і средньогабаритні сміття, що надходить на очисні споруди. Але для подальшої реконструкції грабельної необхідно ще 4,119 млн грн.

Крім того, для зниження рівня небезпеки на очисних спорудах планується впровадити для знезараження стічних вод замість хлору гіпохлорит натрію. Для цього в 2017 році була розроблена проектно-кошторисна документація на реконструкцію хлорного господарства очисних споруд з перекладом на гіпохлорит натрію і отримано позитивний експертний висновок держекспертизи. На самі ж роботи з реконструкції потрібно 2,688 млн грн.

Також у минулому році КП «Міськводоканал» за власні кошти розробило проектно-кошторисну документацію на капремонт каналізаційних мереж гуртожитку на пр. Курському, 6/1, з перемиканням їх від мереж АТ «ВНДІкомпресормаш». На виконання цих робіт потрібно 172,6 тис. грн.

І нарешті, у минулому році водоканал почав роботи по огорожі території першого поясу зони санітарної охорони на Новооболонському водозаборі. Було змонтовано 617,5 погонних метра металевого огородження, 52 метри – залізобетонного і встановлено троє металевих воріт. На ці роботи було витрачено 971,5 тис. грн. Але щоб закінчити огорожу повністю, потрібно ще 1,337 млн грн.

Найближчим часом ці питання розгляне планово-бюджетна депутатська комісія міськради.

Джерело: shans.com.ua

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах