Водоканал здивув комунальним ноу-хау

Один із жителів Глухова потрапив у скрутне становище: чоловік їхав додому через провулок Михайлівський, де автомобіль несподівано потрапив у глибоку трясовину. Витягували його звідти півночі.

“Виявилось, що цій ямі приблизно третій тиждень. Вона була закидана землею, але кілька днів йшов дощ, і свіжа земля перетворилась у болото. Тільки на наступний день провалля позначили огорожею, до того жодних знаків не було. Це точно, адже ми фотографували”, – розповідає місцевий житель Анатолій Мироненко.

На переконання глухівчанина, винні працівники водоканалу, які після ремонтних робіт як слід не утрамбували яму і не встановили жодних бар’єрів.

Начальник водоканалу Степан Нікончук підтвердив, що дійсно на цьому місці робився ремонт водопровідної лінії.

“Після закінчення робіт яму закидали землею, та в той же день позначили її кілками і кольоровою стрічкою. Дорога там не асфальтована, от після дощів така ситуація і виникла. Треба дивитися, куди їдеш”, – сказав посадовець і додав, що як тільки почнуться морози – проблема вирішиться природнім шляхом.

Джерело: https://nedelya.info/

Увага! На сайті “Сумські дебати” доступний новий сервіс “оголошення”. Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах